Samsung S22E450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22E450BW Grade A
Code: 80131025
Brand: Samsung
Model: S22E450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO Certified
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22E450BW Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Code: 80110322
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Grey
92 00 179 94BGN
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Black
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Display size: 34"
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: Silver/Black
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Display size: 23"
Dell 1907FP Grade A
Dell 1907FP Grade A
  • Display size: 19"
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Display size: 22"