Samsung S22E450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22E450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22E450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Цвят: Grey
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Екран размер: 23"
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Цвят: Silver/Black
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Екран размер: 27"