Samsung S22E450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22E450BW Grade A
Code: 80131025
Brand: Samsung
Model: S22E450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO Certified
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22E450BW Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
Code: 80088501
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Color: White
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
  • Color: Silver/Black
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"