Samsung U28E570D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung U28E570D Grade A
Марка: Samsung
Модел: U28E570D
Статус: Grade A
Екран размер: 28"
Яркост: 370 cd/m2
Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Цвят: Silver/Black
Вход 1: HDMI
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"