Samsung U28E570D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung U28E570D Grade A
Code: 80131049
Brand: Samsung
Model: U28E570D
Grade: Grade A
Display size: 28"
Brightness: 370 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
Color: Silver/Black
Input 1: HDMI
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung U28E570D Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
Code: 80093672
  • Display size: 23.6"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
74 00 144 72BGN
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"