Samsung U28E570D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung U28E570D Grade A
Марка: Samsung
Модел: U28E570D
Статус: Grade A
Екран размер: 28"
Яркост: 370 cd/m2
Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Цвят: Silver/Black
Вход 1: HDMI
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Цвят: Black
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Екран размер: 30"
  • Резолюция: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Яркост: 370 cd/m2
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Екран размер: 23"
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"