Samsung U28E570D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung U28E570D Grade A
Марка: Samsung
Модел: U28E570D
Статус: Grade A
Екран размер: 28"
Яркост: 370 cd/m2
Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Цвят: Silver/Black
Вход 1: HDMI
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Екран размер: 23.6"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"