Samsung U28E570D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung U28E570D Grade A
Code: 80131049
Brand: Samsung
Model: U28E570D
Grade: Grade A
Display size: 28"
Brightness: 370 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
Color: Silver/Black
Input 1: HDMI
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung U28E570D Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Code: 80101818
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
104 00 203 41BGN
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Black
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Black
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"