Samsung U28E570D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung U28E570D Grade A
Code: 80131049
Brand: Samsung
Model: U28E570D
Grade: Grade A
Display size: 28"
Brightness: 370 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
Color: Silver/Black
Input 1: HDMI
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung U28E570D Grade A
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
Code: 80077052
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
86 00 168 20BGN
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Display size: 22"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Black
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Color: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Display size: 22"
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Display size: 24"