Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Цвят: Grey
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"