Samsung S27A600UUU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S27A600UUU Grade A
Code: 80107443
Brand: Samsung
Model: S27A600UUU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C LAN
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S27A600UUU Grade A
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
Code: 80062449
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
55 00 107 57BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"
  • Color: Silver/Black
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Display size: 31.5"
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Display size: 22"
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Display size: 23.8"
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"