Lenovo AC Adapter ADL230NLC3A 230W
Lenovo AC Adapter ADL230NLC3A 230W Lenovo AC Adapter ADL230NLC3A 230W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80111930
Brand: Lenovo
Model: AC Adapter ADL230NLC3A
Power: 230W
Grade: Grade A
Power plug: Slim-tip
Additional info: 20V 11.5A Original