Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22C450BW Grade A
Code: 80051887
Brand: Samsung
Model: S22C450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22C450BW Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
Code: 80093672
  • Display size: 23.6"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
74 00 144 72BGN
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Display size: 21.6"