Samsung S24C650DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650DW Grade A
Code: 80086357
Brand: Samsung
Model: S24C650DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650DW Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
Code: 80032113
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 800:1
  • Color: Silver/Black
21 00 41 07BGN
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Display size: 23"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Color: Black
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Display size: 24"
  • Color: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Display size: 85.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Display size: 27"