Samsung C34H890WGU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung C34H890WGU Grade A
Code: 80131734
Brand: Samsung
Model: C34H890WGU
Grade: Grade A
Display size: 34"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Color: Silver/Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: USB Type-C Curved
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung C34H890WGU Grade A
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
Code: 80117336
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
153 00 299 24BGN
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Display size: 21.5"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Black
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Display size: 24"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Display size: 34.14"
  • Brightness: 300 cd/m2
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Display size: 22"