Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S23C650D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S23C650D
Статус: Grade A
Екран размер: 23"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Екран размер: 14"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Яркост: 400 cd/m2
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Яркост: 250 cd/m2
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Екран размер: 27"