Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S23C650D Grade A
Code: 80068430
Brand: Samsung
Model: S23C650D
Grade: Grade A
Display size: 23"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S23C650D Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
Code: 80075282
  • Display size: 23"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
55 00 107 57BGN
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Black
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Display size: 42.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
AOC 24P1 Grade A
AOC 24P1 Grade A
  • Display size: 23.8"
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"