Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80116195
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
Code: 80049659
  • Display size: 23"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
55 00 107 57BGN
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Display size: 21.6"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Color: Silver/Black
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Display size: 23"
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Display size: 22"
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Display size: 23.8"