Samsung C34H890WGU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung C34H890WGU Grade A
Code: 80131734
Brand: Samsung
Model: C34H890WGU
Grade: Grade A
Display size: 34"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Color: Silver/Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: USB Type-C Curved
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung C34H890WGU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
Code: 80107443
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
202 00 395 08BGN
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Black
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Display size: 21.5"
  • Brightness: 250 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Brightness: 450 cd/m2
  • Display size: 74.5"
  • Brightness: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"
  • Color: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Display size: 22"